Reference : B534

Emri : Banese


Pershkrim

Banesa gjendet ne rrugen Bajram Kelmendi ne Qender. Banesa ka siperfaqe prej 96m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe banjo. Banesa shitet me cmim prej 95.000euro e mobiluar, ndersa 90.000euro pa mobile.

Adrese

Karakteristikat e prones

Qender
Prishtinë
Per Shitje
Ndërtim I Ri
95,000.00 €
96
2
1

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë