Reference : B625

Emri : Banese ne shitje ne F.Kosove


Pershkrim

Banesa gjendet ne Fushe Kosove ne katin e VII. Banesa ka siperfaqe prej 114.5m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 550euro per m2.

Adrese

Karakteristikat e prones

--
--
Per Shitje
Ndërtim I Ri
62,975.00 €
114
3
2

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë