Reference : B626

Emri : Banese ne shitje ne Mat


Pershkrim

Banesa gjendet ne Mat ne rrugen Ndue Përlleshi ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 135.5m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc, dy ballkona dhe garazhe. Banesa shitet me cmim prej 130.000euro.

Adrese

Karakteristikat e prones

Mat
Prishtinë
Per Shitje
Ndërtim I Ri
130,000.00 €
135
3
2

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë