Reference : B627

Emri : Banese ne shitje ne Qender


Pershkrim

Banesa gjendet ne Qender ne rrugen Agim Ramadani ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 80m2 dhe kakete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 150.000euro.

Adrese

Karakteristikat e prones

Qender
Prishtinë
Per Shitje
Ndërtim I Vjetër
150,000.00 €
80
2
1

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë