Reference : SH320

Emri : Shtepi ne shitje ne Marigona Residence


Pershkrim

Shtepia gjendet ne Preoce ne lagjen Marigona Residence . Shtepia ka siperfaqe prej 274m2 + podrum 135m2. Shtepia ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, tri banjo, wc dhe podrum. Shtepia shitet me cmim prej 370.000euro.

Adrese

Karakteristikat e prones

Marigona Residence
Preoc
Per Shitje
Shtëpi standarde
370,000.00 €
409
4
3

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë