Reference : SHQ342

Emri : Shtepi me qira ne Marigona Residence


Pershkrim

Shtepia gjendet ne Marigona Residence ne Preoce. Shtepia ka siperfaqe prej 310m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, tri banjo, nënkulm dhe garazhe. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1.800euro ne muaj.

Adrese

Karakteristikat e prones

Marigona Residence
Preoc
Per Qira
Shtëpi
1,800.00 €
310
4
3

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë