Reference : SHQ344

Emri : Shtepi me qira ne Fshatin Amerikan


Pershkrim

Shtepia gjendet ne Fshatin Amerikan dhe ka siperfaqe prej 419m2. Shtepia ka kete renditje: dhome dite, kater dhoma gjumi, pese banjo, podrum dhe garazhe. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 4.000euro ne muaj.

Adrese

Karakteristikat e prones

Prishtina e Re
Prishtinë
Per Qira
Shtëpi
4,000.00 €
419
4
5

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë