Reference : BQ638

Emri : Banese me qira ne Pejton


Pershkrim

Banesa gjendet ne Pejton ne rrugen Kosta Novakoviq ne katin e V. Banesa ka siperfaqe prej 115m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1.000euro ne muaj.

Adrese

Karakteristikat e prones

Pejton
Prishtinë
Per Qira
Banesa
1,000.00 €
115
3
1

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë