Reference : BQ640

Emri : Banese me qira ne Qender


Pershkrim

Banesa gjendet ne Qender ne rrugen Kosta Novakovic ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 86m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe wc. Banesa leshohet me qira me cmim prej 600euro ne muaj.

Adrese

Karakteristikat e prones

--
--
Per Qira
Banesa
600.00 €
86
2
2

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë