Reference : B629

Emri : Banese ne shitje ne rrugen B


Pershkrim

Banesa gjendet ne rrugen B, ne katin e VII. Banesa ka siperfaqe prej 73.30m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 1.000euro per m2, posedon edhe garazhe e cila nuk eshte e llogaritur ne kete cmim.

Adrese

Karakteristikat e prones

Mat
Prishtinë
Per Shitje
Banesa
73,300.00 €
73
1
1

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë