Reference : SH322

Emri : Shtepi ne shitje ne Veternik


Pershkrim

Shtepia gjendet ne Veternik ne rrugen Tefta Tashko e shtrire ne nje hapsire prej 6.25Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 380m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, gjashte dhoma gjumi, dy banjo dhe garazhe. Shtepia posedon rezervuar uji, dritare extra te izoluara, dhe ne oborr nje objekt i cili eshte parapare per ndonje ordinance, zyre etj. Shtepia shitet me cmim prej 369.000euro.

Adrese

Karakteristikat e prones

Veternik
Prishtinë
Per Shitje
Shtëpi standarde
369,000.00 €
380
6
2

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë