Reference : DQ108

Emri : Dyqan me qira ne Veternik


Pershkrim

Dyqani gjendet ne Veternik ne nje objekt te sapo ndertuar. Dyqani ka siperfaqe prej 70m2, dhe leshohet me qira me cmim prej 400euro ne muaj.

Adrese

Karakteristikat e prones

Veternik
Prishtinë
Per Qira
Dyqan
400.00 €
70
--
--

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë