Reference : B644

Emri : Banese ne shitje ne Veternik


Pershkrim

Banesa gjendet ne Veternik ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 92m2 dhe ka kete renditje: dhome dite,kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 880euro per m2.

Adrese

Karakteristikat e prones

Veternik
Prishtinë
Per Shitje
Ndërtim I Ri
80,960.00 €
92
2
2

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë