Reference : SHQ348

Emri : Shtepi me qira ne Marigona Residence


Pershkrim

Shtepia gjendet ne Preoce lagjen Marigona Residence. Shtepia ka siperfaqe prej 174m2 banim + podrum. Shtepia ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, wc, dhe podrum. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 900euro ne muaj.

Adrese

Karakteristikat e prones

Marigona Residence
Preoc
Per Qira
Shtëpi
900.00 €
174
3
2

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë