Reference : BQ648

Emri : Banese me qira ne rrugen B


Pershkrim

Banesa gjendet ne rrugen B ne katin e 10. Banesa ka siperfaqe prej 176m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe dy vendparkime. Ngrohja qendrore eshte me rryme dhe termokos. Cmimi i qirase per muaj eshte 1.200euro.

Adrese

Karakteristikat e prones

--
Prishtinë
Per Qira
Banesa
1,200.00 €
176
4
3

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë