Reference : SHQ349

Emri : Shtepi me qira ne lagjen e spitalit


Pershkrim

Shtepia gjendet ne lagjen e spitalin ne rrugen Holger Petersen e shtrire ne nje hapsire prej 3Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 200m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 800euro ne muaj.

Adrese

Karakteristikat e prones

Lagjja e spitalit
Prishtinë
Per Qira
Shtëpi
800.00 €
200
4
2

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë