Reference : SHQ350

Emri : Shtepi me qira ne Veternik


Pershkrim

Shtepia gjendet ne Veternik ne rrugen Rilindja e shtire ne nje hapsire prej 4Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 500m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, pese dhoma gjumi, gjashte banjo, podrum dhe garazhe. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1.800euro per muaj.

Adrese

Karakteristikat e prones

Veternik
Prishtinë
Per Qira
Shtëpi
1,800.00 €
500
5
6

Kontakto Agjentin
Prona të ngjashmë