House floor for rent 110m2 in Arbëri

600 € For Rent Prishtinë-Arberi-Arben Xheladini

Shtepia gjendet ne Arberi ne rrugen Arben Xheladini. Kati i shtepise eshte ne katin e III me siperfaqe prej 110m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe garazhe. Kati i shtepise leshohet me qira me cmim prej 600euro ne muaj.

Details

Status Type Condition reference
Available House Used A2232

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
110 110 2 1 3

Features

  • Heating: Rrymë,Pelet
  • Orienting: Lindje,Jug,Perëndim

Property location

Similar Properties