Banese me qira te Prime Group

700 € For Rent Prishtinë-Pejton-Kosta Novakoviq

Banesa gjendet ne lagjen Pejton ne objektin Prime group ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 97m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. Banesa posedon monitorim te kamereve 24ore dhe nxemje qendrore me Termokos. Banesa leshohet me qira me cmim prej 700euro ne muaj.

Details

Status Type Condition reference
Available Apartment Used A1354

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
0 97 2 2 2

Property location

Similar Properties