Apartament ne shitje te Shkembi i Kavajes

38,000 € Sold Durrës-Shkembi i Kavajes-Shkembi i Kavajes

Apartamenti gjendet ne Durres te shkembi i Kavajes ne katin e VI. Apartamenti ka siperfaqe prej 53m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Apartamenti shitet me cmim prej 38.000euro.

Details

Status Type Condition reference
Sold Apartment Used A1442

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
0 53 1 1 6

Features

  • View to Sea

Property location

Similar Properties