Banese me

500 € For Rent Prishtinë-Qendër-Trimg Smajli

Banesa gjendet ne rrugen Tring Smajli ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 160m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 500euro ne muaj.

Details

Status Type Condition reference
Available Apartment Used A1604

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
160 160 4 2 5

Property location

Similar Properties