55m2 apartment for sale in Lakrishte

65,000 € For Sale Prishtinë-Lakrishtë-Laktrishte

Banesa gjendet ne Lakrishte ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 55m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 55.000euro.

Details

Status Type Condition reference
Available Apartment Used A1635

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
55 55 1 1 2

Property location

Similar Properties