Flat for sale in Calabria neighborhood

95,000 € Sold Prishtinë-Kalabri-Kalabri

Banesa gjendet ne Kalabri ne objektin Lesna ne katin e 6. Banesa ka siperfaqe prej 106m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon, podrum dhe garazhe. Banesa shitet me cmim prej 95000 euro.

Details

Status Type Condition reference
Sold Apartment Used A1709

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
106 106 3 2 6

Property location

Similar Properties