Penthouse ne shitje ne lagjen e Muhaxhereve

204,125 € For Sale Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-

Penthouse gjendet ne lagjen e Muhaxhereve ne nje kompleks te ndertuar me standarde te larta, ka gjithsej 163 m2 dhe ka kete renditje, dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, dhe terasa 43 m2.

Details

Status Type Condition reference
Available Penthouse New A1788

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
163 163 4 1 12

Features

  • Heating: Rrymë

Property location

Similar Properties