Banese ne shitje ne lagjen e Muhaxhereve

129,140 € For Sale Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-Jashar Salihu

Banesa gjendet ne lagjen e Muhaxhereve ne rrugen Jashar Salihu ne katin e 10. Banesa ka kete renditje, dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi,dy banjo dhe dy ballkona. Banesa shitet me cmim prej 1.100euro per m2.

Details

Status Type Condition reference
Available Apartment New A1789

Floor plans

Gross area Interior area Bedrooms Bathrooms Floor
117 117 3 2 10

Features

  • Heating: Rrymë
  • Extra devices: Ashensor
  • Orienting: Lindje,Jug

Property location

Similar Properties