Banese ne shitje 182,66m2 ne Lakrishte

191,793 € Per Shitje Prishtinë-Lakrishtë-

Banesa gjendet ne lagjen Lakrishte ka 182,66 m2 eshte ne katin e 11-te dhe ka kete renditje , dhome dite, kuzhine, 3 dhoma gjumi, nje banjo, nje wc, dy ballkona . Banesa ka nxemje me rryme , posedon dy lifta. Po ashtu jane edhe dy garazha ne shitje qe nuk jane te perfshira ne cmim, garazha eshte 6000 euro . Banesa shitet me cmim prej 191,793 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A2048

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
182 182 3 1 11

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme