Duplex ne shitje 210.8m2 ne mahallen e Muhaxhereve

255,690 € Per Shitje Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-

Duplex-i gjendet ne lagjen e muhaxhereve ne kullen Front e cila eshte ne ndertim e siper ka 168 m2 me pamje shume te bukur nga qyteti dhe ka kete renditje, dhome dite , kuzhine, 3 dhoma gjumi,nje banjo,nje wc ,nje depo dhe terase 42,8 m2. Duplexi shitet me cmim prej 255690 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Duplex Under Construction A2064

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
210 168 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme