Banese ne shitje ne Arberi 116 m2

98,600 € Per Shitje Prishtinë-Arberi-Arberi

Banesa gjendet ne lagjen Arberia eshte ne ndertim e siper dhe ka kete renditje , dhome dite , kuzhine, 3 dhoma gjumi, nje banjo, nje wc, nje depo dhe dy ballkona . Cmimi per m2 eshte 850

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A2068

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
116 115 3 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme