Banese ne shitje 94m2 ne lagjen Mati 1

102,000 € Per Shitje Prishtinë-Mat 1-Lot Vaku

Banesa gjendet ne rrugen Lot Vaku, ne lagjen Mati1. Banesa qe ndodhet ne katin e VI-te ka siperfaqe prej 94m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, tri dhoma gjumi, depo, banjo, ballkon dhe garazhen. Banesa shitet me cmim prej 102.000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2082

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
94 94 3 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme