Shtepi ne shitje 230m2 ne lagjen Nic

230,000 € Per Shitje Çagllavicë - Graçanicë-Lagjja NIC-

Shtepia gjendet ne lagjen Nic ne Gracanice e shtrire ne nje siperfaqe prej 3 ari dhe hapesire te brendshme prej 230m2. Shtepia ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, 3 banjo, nje wc, tre ballkona, nje depo, dhe nje vend parkim. Cmimi per m2 eshte 1000 euro .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Under Construction A2162

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
230 230 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme