Shtepi ne shitje 250m2 ne lagjen Nic

260,000 € Per Shitje Çagllavicë - Graçanicë-Lagjja NIC-Rruga: Arkitekt Sinani

Shtepia gjendet ne lagjen Nic, ka nje hapesire prej 3.5 ari dhe siperfaqe 250 m2. Shtepia ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, tri banjo, nje wc dhe 3 ballkona, eshte e mobiluar ne menyre moderne dhe shitet me cmim prej 260,000 euro .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A2165

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
250 250 3 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme