Shtepi ne shitje 170m2 ne lagjen Qendresa

153,000 € Per Shitje Prishtinë-Lagjja Qëndresa-

Shtepia gjendet ne Veterrnik ne lagjen Qendresa eshte e shtrire ne hapesire prej 2,5 ari dhe siperfaqe 170m2. Shtepia ka kete renditje, dhome dite, kuzhine, wc, tri dhoma gjumi, dy banjo. Shtepia eshte ne ndertim e siper dhe do te jete e gatshme ne muajin Korrik . Shitet me cmim prej 153,000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Under Construction A2168

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
3 170 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme