Shtepi ne shitje ne Marigona Residence

0 € Per Shitje Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Marigona Residence me siperfaqe prej 260m2+ 50m2 nenkulm. Shtepia ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, tri banjo, depo, ballkona dhe garazhe. Shtepia shitet me cmim prej 515.000 EUR. .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2190

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
310 260 4 3 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme