Shtepi ne shitje 240m2 ne Kodren e Trimave

155,000 € Per Shitje Prishtinë-Vranjevc-Rr. Laura Shmani

Shtepia gjendet ne lagjen Kodra e Trimave e shtrire ne 22 ari toke dhe ka 2 kate. Shtepia me siperfaqe prej 240m2 ka kete renditje: 2 dhoma dite, 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi, 3 banjo, podrum, depo dhe ballkon. Shtepia shitet me cmim 155,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2197

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
240 0 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Pelet,Dru
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme