Lokal në shitje 290 m2 në lagjen Arbëria - Dragodan

522,000 € Per Shitje Prishtinë-Arberi-Ahmet Krasniqi

Lokali gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi në lagjen Arberia - Dragodan. Lokali ka sipërfaqe 290 m2, dy WC dhe një tarrace para saj. Lokali shitet me cmim prej 1800 euro për m2, neto.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2209

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
290 290 0 0

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme