Shtepi ne shitje 280m2 ne Taslixhe

290,000 € Per Shitje Prishtinë-Taslixhe-Rr. Rasim Kiqina

Shtepia gjendet ne lagjen Taslixhe, e shtrire ne 5.3 ari toke. Shtepia me siperfaqe 280m2 ka kete renditje: 2 kuzhina, 1 dhome dite, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, podrum, 2 depo, 3 ballkona dhe 1 garazhe. Shtepia shitet me cmim 290,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2221

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
280 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Orientimi: Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme