Kat shtëpie me qira 110m2 në Arbëri

600 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Arben Xheladini

Shtepia gjendet ne Arberi ne rrugen Arben Xheladini. Kati i shtepise eshte ne katin e III me siperfaqe prej 110m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe garazhe. Kati i shtepise leshohet me qira me cmim prej 600euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2232

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
110 110 2 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Pelet
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme