Toke ne shitje 5 ari ne Kalabri

80,000 € Per Shitje Prishtinë-Kalabri-

Toka gjendet ne lagjen Kalabria ka 5 ari dhe lejohen vetem 2 kate ndertim, uji, rryma, kanalizimi jane te gatshme . Cmimi per ari eshte 16,000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Land New A2233

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
5 5 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme