Banesë në shitje 63.2m2 në lagjen Velania - PUHIZA 3

69,520 € Per Shitje Prishtinë-Velani-Isa Kastrati

Banesa gjendet në lagjen Velania, në rrugën Isa Kastrati, në kompleksin PUHIZA 3, kompleks ky i cili pritet të jetë i gatshëm në Dhjetor 2021. Banesa ka sipërfaqe 63.2m2, është në katin e I-rë dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 1100 euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A2234

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
63 63 1 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme