Banesë në shitje 97.2m2 në lagjen Velania - PUHIZA 3

106,920 € Per Shitje Prishtinë-Velani-Isa Kastrati

Banesa gjendet në lagjen Velania, në rrugën Isa Kastrati, në kompleksin PUHIZA 3, kompleks ky i cili pritet të jetë i gatshëm në Dhjetor 2021. Banesa ka sipërfaqe 97.2m2, është në katin e I-rë dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 1100 euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A2235

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
97 97 2 1 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme