Banesë në shitje 84.6m2 në lagjen Velania - PUHIZA 3

109,980 € Per Shitje Prishtinë-Velani-

Banesa gjendet në lagjen Velania, në rrugën Isa Kastrati, në kompleksin PUHIZA 3, kompleks ky i cili pritet të jetë i gatshëm në Dhjetor 2021. Banesa ka sipërfaqe 84.6m2, është në katin e III-të dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 1300 euro per m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A2237

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
85 85 2 1 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme