Banesë në shitje 92.5m2 në lagjen Arbëria - ARTIS COMPLEX

111,000 € Per Shitje Prishtinë-Arberi-Ahmet Krasniqi

Banesa ndodhet në rrugen Ahmet Krasniqi, në lagjen Arbëria - Dragodan. Banesa ndodhet në objektin afarist-banesor “Artis Complex” i cili është duke u ndërtuar nga kompania “Arti Group” me një cilësi të lartë ndërtimi. Banesa ka sipërfaqe 92.5m2 dhe ka këtë renditje: Dhomë dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, WC dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 1200 euro per m2

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A2238

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
93 93 2 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme