Banesë në shitje 66m2 në lagjen Aktash

99,000 € Per Shitje Prishtinë-Aktash-Rexhep Mala

Banesa gjendet në rrugën Rexhep Mala, në lagjen Aktash. Objekti i ndërtuar nga kompania "Alb Dizajn" ofron komoditet, kualitet dhe rehati me një pamje shumë të bukur nga qyteti i Prishtinës. Banesa ndodhet në katin e X-të me sipëraqe 66m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon me pamje te mrekullueshme nga qyteti. Banesa shitet me cmim prej 1500 euro për m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2240

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
66 66 0 0 10

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme