Shtepi ne shitje 210m2 ne lagjen Qendresa

189,000 € Per Shitje Prishtinë-Lagjja Qëndresa-

Shtepia gjendet ne Veternik ne lagjen Qendresa, me sipefaqe prej 210m2 dhe ka kete renditje: kati perdhese - dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo ,ndersa ne katin e pare 3 dhoma gjumi ( 1 master bedroom) banjo dhe nje ballkon. Shtepia ka leje ndertimi dhe eshte e gatshme ne muajin Qershor 2021 . Shtepia shitet me cmim prej 189,000.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A2243

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
210 210 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme