Apartment

700 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Arberi

Banesa gjendet ne Arberi ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 120m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 700euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A448

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 0 3 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme