Depo me qira 770m2 ne zonen industriale afer Exclusive Group

2,950 € Per Qira Prishtinë-Fushë Kosovë-

Depo 770m2 e cila gjindet ne zonen industriale afer Exclusive Group. •770m² (35m²x22m²) •Lartesia 7 metra, 2 dyer ne dy anet, e pershtatshme edhe si hapsire per zyre, ndriqim total •67 vende parkingu dhe sigurim 24/7.Depoja leshohet me qira me cmim 2950 euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Warehouse Used A2247

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
770 0 0 0

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme