Banese 65m2 ne shitje ne Aktash

100,000 € Per Shitje Prishtinë-Aktash-Agim Ramadani

Banesa gjendet ne Aktash ne rrugen Agim Ramadani ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 65m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 100.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2264

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
65 65 1 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme