Banesë në shitje 74.8m2 në lagjen Mati 1

80,000 € Per Shitje Prishtinë-Mat 1-Ahmet Korenica

Banesa gjendet në rrugën Ahmet Korenica, në lagjen Mati 1. Banesa gjendet në katin e IV-të, me sipërfaqe 74.8m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, depo dhe garazhë. Banesa shitet me cmim prej 80.000 euro, bashkë me garazhë. Mirëpo egziston mundësia të blehet banesa edhe pa garazhë. Cmimi i garazhës është 6000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2265

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
75 75 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor
  • Orientimi: Lindje,Veri
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme