Lokal në shitje 220m2 në lagjen Arbëria - Dragodan

550,000 € Per Shitje Prishtinë-Arberi-Ahmet Krasniqi

Lokali gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi, në lagjen Arbëria. Lokali ka sipërfaqe 220m2 dhe aktualisht është i lëshuar me qira prej 2000 euro në muaj. Lokali shitet me cmim prej 550.000 euro, pa tvsh.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2268

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
220 220 0 0

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme