Lokal me qira 220m2 në lagjen Arbëria - Dragodan

3,080 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Ahmet Krasniqi

Lokali gjendet në rrugën Ahmet Krasniqi në lagjen Arberia - Dragodan. Lokali ka sipërfaqe 220 m2, dy WC dhe një terase para saj. Lokali lëshohet me qira me cmim prej 3080 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A2271

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
220 220 0 0

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme